کلینیک آذرگان

آذرگان کلینیک به‌عنوان یک کلینیک فوق تخصصی درزمینهٔ دردهای کمر، گردن و مفاصل تأسیس‌شده است. با توجه به شیوع بالای کمردرد و گردن درد و پارگی دیسک کمر و گردن لزوم وجود مراکزی که با دید جامع نسبت به حل این مشکلات اقدام کنند وجود دارد.

آقای دکتر روغنی فوق تخصص ستون فقرات از آمریکا بر این بار است که اغلب موارد کمردرد و گردن درد با روش‌های غیر جراحی قابل‌درمان هستند.

روند جاری درمان در کشورهای پیشرفته بخصوص آمریکا حاکی از موفقیت روش‌های غیر جراحی و کمتر تهاجمی در این موارد می‌باشند. دید جامع، بررسی دقیق و ارائه روش‌های درمانی منطقی با حداقل خطر
و هزینه منطقی از اصول اساسی آذرگان کلینیک است.

تیم درمانی حرفه‌ای از متخصصین و فوق تخصص‌های فارغ‌التحصیل آمریکا همراه با تیم پرستاری و پذیرش حرفه‌ای با رعایت کلیه اصول اخلاق پزشکی در این کلینیک ارائه خدمت می‌کنند. توجه به جنبه‌های فیزیکی
درد همراه با بررسی فشارهای روحی و خلقی و الگوی صحیح زندگی نه‌تنها منجر به درمان صحیح خواهد شد بلکه از موارد عود بیماری جلوگیری خواهد کرد.

آقای دکتر روغنی عمیقاً به رعایت حقوق بیماران اعتقاد داشته و اطلاع‌رسانی کامل و آگاهی دادن به آن‌ها قبل از انجام هرگونه اقدام درمانی از اصول اساسی آذرگان کلینیک است.

 

آذرگان کلینیک