رد کردن لینک ها

تاریخچه ما

درباره

آذرگان کلینیک بعنوان یک کلینیک فوق تخصصی در زمینه دردهای کمر، گردن و مفاصل تاسیس شده است. با توجه به شیوع بالای کمردرد و گردن درد و پارگی دیسک کمر و گردن لزوم وجود مراکزی که با دید جامع نسبت به حل این مشکلات اقدام کنند وجود دارد.

آقای دکتر روغنی فوق تخصص ستون فقرات از آمریکا بر این بار است که اغلب موارد کمردرد و گردن درد با روشهای غیر جراحی قابل درمان هستند.

روند جاری درمان در کشورهای پیشرفته بخصوص آمریکا حاکی از موفقیت روشهای غیر جراحی و کمتر تهاجمی در این موارد می باشند. دید جامع، بررسی دقیق و ارائه روشهای درمانی منطقی با حداقل خطر و هزینه منطقی از اصول اساسی آذرگان کلینیک می باشد.

تیم درمانی حرفه ای از متخصصین و فوق تخصصهای فارغ التحصیل آمریکا همراه با تیم پرستاری و پذیرش حرفه ای با رعایت کلیه اصول اخلاق پزشکی در این کلینیک ارائه خدمت می کنند. توجه به جنبه های فیزیکی درد همراه با بررسی فشارهای روحی و خلقی و الگوی صحیح زندگی نه تنها منجر به درمان صحیح خواهد شد بلکه از موارد عود بیماری جلوگیری خواهد کرد.

آقای دکتر روغنی عمیقا به رعایت حقوق بیماران اعتقاد داشته و اطلاع رسانی کامل و آگاهی دادن به آنها قبل از انجام هرگونه اقدام درمانی از اصول اساسی آذرگان کلینیک می باشد.

آذرگان کلینیک

پزشکان ما

تجربه ای قابل اعتماد
دکتر رضا سلمان روغنی

دکتر رضا سلمان روغنی

فوق تخصص ستون فقرات و بیماری های عضلانی اسکلتی
دکتر هانیه زائررضایی

دکتر هانیه زائررضایی

پزشک و دکترای روانشناسی بالینی
دکتر هلن قرائی

دکتر هلن قرایی

متخصص بیهوشی فلوشیپ درد